Dostawcy Internetu

earth-2254769_640 (3).jpg, Feb 2021

Branża potrzebuje szybkiego i stałego połączenia z Internetem. Nie ma sensu mówić, dlaczego jest to konieczne, ponieważ te kwestie są dość oczywiste. Dziś cały świat zależy od dobrej i natychmiastowej komunikacji przez Internet.

Przesyłanie plików, takich jak dokumenty, schematy i tabele, musi przebiegać sprawnie. Dlatego w przeciwieństwie do połączenia domowego, biznesowa telewizja Internetowa musi umożliwiać zarówno szybkie pobieranie, jak i wysyłanie danych. W domu możemy sobie pozwolić na niezbyt dużą prędkość wysyłania, a jednocześnie dużą prędkość pobierania, ponieważ najczęściej pobieramy coś z sieci. Nazywa się to asymetrycznym połączeniem. Z drugiej strony firma musi błyskawicznie pobierać różne materiały i przesyłać je w świat, dlatego potrzebny jest internet symetryczny, czyli taki, którego prędkości pobierania i wysyłania są identyczne lub bardzo podobne.

Kolejnym problemem są tak zwane czasy dostępu. W domu nawet nie podpowiadamy, ale jeśli chodzi o podłączenie kilkudziesięciu komputerów jednocześnie do sieci, może się okazać, że nasze połączenie sobie z tym nie radzi. Pomimo dużej szybkości ładowanie strony będzie powolne, transfer plików będzie wolny lub połączenie zostanie utracone w wielu sytuacjach. Wiąże się to z priorytetyzacją połączenia, która w przypadku Internetu biznesowego musi być odpowiednio wysoka. Symetryczne łącze, z którego korzystamy na stanowisku pracy, powinno więc gwarantować krótkie czasy dostępu i wysoki priorytet połączenia, aby kilkadziesiąt terminali podłączonych do Internetu mogło pracować jednocześnie bez żadnych przeszkód.

Więcej na: https://outsourcing-it.site

Add ping

Trackback URL : https://sitpnig.sanok.pl/index.php?trackback/11

Page top